GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
HER SEKTÖRÜN İHTİYACINA ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Her Sektörün İhtiyacına Özel Güvenlik Hizmetleri Sunuyoruz

‘Entegre güvenlik çözümleri’ kavramını biraz açabilir misiniz?

Entegre güvenlik hizmetleri, özel güvenlik firmaları tarafından açık veya kapalı tesislerin özel güvenlik hizmetleri baz alınarak hazırlanan özel çözüm yöntemleridir. Bu sistem içerisinde çevre güvenlik hizmeti, fiziki güvenlik,  güvenlik kamerası, CCTV, kontrol sistemleri, alarm sistemleri gibi tüm hizmet ve sistemler tek bir bütün halinde çalışır.

Entegre güvenlik hizmetleri, birbiri ile bağlantılı birçok özel güvenlik hizmeti faaliyetlerinin tek bir sözleşme ile sağlanması noktasında işletme sahiplerine avantaj yaratmaktadır. Bu noktada 5188 sayılı kanuna göre hizmet veren özel güvenlik firmaları, tek bir sözleşme ile birçok ihtiyacı sorunsuz karşılar. Bu hizmetler; eğitim, personel tahsisi, güvenlik teknolojileri, merkezi gözetim, inceleme ve raporlama (analiz/risk raporları, acil eylem planları) şeklindedir.

Entegre güvenlik hizmetlerinin sağladığı faydalar ise merkezi personel ile saha personeli koordinasyonu, inovasyon temelli geliştirilebilir sistem, minimum faaliyet/maksimum fayda, istatiksel veri analizi ile ölçümlenebilir çıktılar, uzaktan takip ve anında müdahale olanağıdır.

Şu an hangi sektörlere kaç personelle hizmet veriyorsunuz? Referanslarınız neler?

Şu an 57 personel ile İstanbul ve Bursa’daki sekiz sitede özel güvenlik hizmeti verilmekteyiz.

Hizmetlerinizde teknolojiden nasıl yararlanıyorsunuz?

Özel güvenlik hizmetlerimizi farklılaştırmak için teknolojiyi azami kullanmaya özen gösteriyor, olaylara verilen reaksiyon ve bilgilendirme sürelerini asgari seviyeye indirmek için de gelişmiş teknolojiye yatırım yapıyoruz. Merkez odaklı eğitim ve denetim ekibimiz sayesinde projelerde tespit ettiğimiz eğitim ihtiyaçlarını sürekli geliştirerek ilerliyoruz. Yangın ve sağlık gibi konular için sektör profesyonellerini süreçlerimize dahil ediyoruz.


Habere ulaşmak için tıklayın.