GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
araç altı görüntüleme sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri ile aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabilirsiniz.

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Dünyada artan güvenlik sorunlar ve insanların kendilerini güvende hissetmeleri noktasında daha geniş ihtiyaçlara sahip olmak istemeleri çeşitli çözümlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Araç altı görüntüleme sistemi de söz konusu ihtiyaçların ortadan kaldırılması ve güvenlik konusunda endişeleri olan bireylerin endişelerinin giderilmesi amacıyla kullanılan sistemlerdir. Araçların alt kısımları çok kontrol edilen yerler olmadığında önemli kişiler için araç altı tam bir tehdit unsuru olur. Bu tehditti ortadan kaldırmak adına Easy Life ayrıcalıkları ile araç altı görüntüleme sistemlerini mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. 

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Türleri

Araç altı görüntüleme sistemleri kişi ihtiyaçlarına göre farklı türlerde kullanım imkânı sunar. En çok kullanılan türler sabit ve portatif olmak üzere iki kısımda incelenebilir.

Sabit(Statik) Araç Altı Görüntüleme

Sabit olarak ifade edilen bu araç kontrol sistemleri geçiş yollarının hemen altına monte edilerek araç kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlar. Zaten bu modelin dikkat çeken özelliği geçiş güzergâhlarına yerleştiriliyor olması ve uzun süreçli bir kullanım sunmasıdır. Zeminde herhangi bir deformasyona neden olmayan bu sistemi Easy Life farkı ile kullanabilirsiniz.

Portatif Araç Altı Görüntüleme

Güvenlik noktalarına kurulan portatif araç altı görüntüleme sistemleri değişken süreler için kullanıma uygundur. Geçiş yollarının üzerine montajı yapılan bu araçların yapısı tıpkı bir tümsek gibidir. Kurulumu oldukça kolay olsa da zeminde bozulmalara neden olur.

Araç Görüntüleme Sistemlerinin Faydaları

Easy Life ayrıcalıkları ile araç kontrol sistemlerine sahip olduğunuzda elde edeceğiniz avantajlar sınırsızdır. Size ve sevdiklerinize yönelecek potansiyel tehditleri ortadan kaldırırken patlayıcı taşıyan bir aracın tespitini kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yoğunluğun fazla olduğu bölgelerde araç kontrollerinin hızlı bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan görüntüleme sistemleri yine güvenlik konusunda ön plana çıkar. Plaka okuma ve kontrol etmede de bu sistemlerin faydası büyüktür.

Easy Life olarak kullanım amacınız ne olursa olsun Araç altı görüntüleme sistemleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı vaat ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı