Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Dünyada artan güvenlik sorunlar ve insanların kendilerini güvende hissetmeleri noktasında daha geniş ihtiyaçlara sahip olmak istemeleri çeşitli çözümlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Araç altı görüntüleme sistemi de söz konusu ihtiyaçların ortadan kaldırılması ve güvenlik konusunda endişeleri olan bireylerin endişelerinin giderilmesi amacıyla kullanılan sistemlerdir. Araçların alt kısımları çok kontrol edilen yerler olmadığında önemli kişiler için araç altı tam bir tehdit unsuru olur. Bu tehditti ortadan kaldırmak adına Easy Life ayrıcalıkları ile araç altı görüntüleme sistemlerini mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. 

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri ile aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Araç Altı Görüntüleme Sistemleri Türleri

Araç altı görüntüleme sistemleri kişi ihtiyaçlarına göre farklı türlerde kullanım imkânı sunar. En çok kullanılan türler sabit ve portatif olmak üzere iki kısımda incelenebilir.

Sabit(Statik) Araç Altı Görüntüleme

Sabit olarak ifade edilen bu araç kontrol sistemleri geçiş yollarının hemen altına monte edilerek araç kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlar. Zaten bu modelin dikkat çeken özelliği geçiş güzergâhlarına yerleştiriliyor olması ve uzun süreçli bir kullanım sunmasıdır. Zeminde herhangi bir deformasyona neden olmayan bu sistemi Easy Life farkı ile kullanabilirsiniz.

Portatif Araç Altı Görüntüleme

Güvenlik noktalarına kurulan portatif araç altı görüntüleme sistemleri değişken süreler için kullanıma uygundur. Geçiş yollarının üzerine montajı yapılan bu araçların yapısı tıpkı bir tümsek gibidir. Kurulumu oldukça kolay olsa da zeminde bozulmalara neden olur.

Araç Görüntüleme Sistemlerinin Faydaları

Easy Life ayrıcalıkları ile araç kontrol sistemlerine sahip olduğunuzda elde edeceğiniz avantajlar sınırsızdır. Size ve sevdiklerinize yönelecek potansiyel tehditleri ortadan kaldırırken patlayıcı taşıyan bir aracın tespitini kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yoğunluğun fazla olduğu bölgelerde araç kontrollerinin hızlı bir şekilde sağlanmasına yardımcı olan görüntüleme sistemleri yine güvenlik konusunda ön plana çıkar. Plaka okuma ve kontrol etmede de bu sistemlerin faydası büyüktür.

Easy Life olarak kullanım amacınız ne olursa olsun Araç altı görüntüleme sistemleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı vaat ediyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.