Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Kurucumuz Yahya SAĞIR’ın; “Dürüst olacaksın, çalışkan olacaksın, sorumluluk sahibi olacaksın” sözünden hareketle, hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz projelerimize dürüstlükten ayrılmadan çalışırız. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kurar, işimizi yasalara uygun bir şekilde yaparız.

Misyonumuz

5188 sayılı yasa gereği, gerek kamu gerekse özel kurumların özel güvenlik ihtiyaçlarını eğitimli, modern donanıma sahip, özenle belirlenmiş kriterlere sahip ve güvenliğin vazgeçilmez unsuru olan güvenlik görevlileri ile karşılamak; genel kolluk görevlilerine güvenlik ve asayiş konularında yardımcı olmak ve özel mülkiyeti korumak amacıyla kanunda verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini yerine getirebilmek; Teknik ve taktik bilgisi yüksek, iş disiplini yüksek, mesleki ve genel kültüre sahip, hukukun üstünlüğüne inanan, insan haklarına saygılı, çağdaş ve dinamik bir düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayan, yetkilerini ve uygulama biçimlerini kavrayan Güvenlik Görevlileri yetiştirmek, Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı teknoloji ve kalite açısından sorumluluklarının bilincinde olarak sektöründe lider bir şirket olarak politikamız, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetler sunarak onların memnuniyetini sağlamaktır.

Sürdürülebilir müşteri sadakatini sağlamayı ilke edinen yetkin ve yenilikçi insan kaynakları ile ileri teknolojiyi kullanarak, yaşam kalitesine önem verenler için insana ve doğaya duyarlı bir şekilde hizmet sağlamak.

Vizyonumuz

Değer kattığı her alanda, fark yaratan ve yaşam kalitesini arttıran evrensel güç olmak.

Değerlerimiz

Saygı;

İnsanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyor. Hizmet verdiğimiz her projede ve faaliyette, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

Sorumluluk;

Yaptığımız her şeye odaklıyız. Net hedefler belirliyoruz ve çabalarımızı, dikkatimizi ve enerjimizi bu hedefleri gerçekleştirmek üzerine yoğunlaştırıyoruz. Söylediğimiz şeyi yapıyoruz ve kendimizi eylemlerimizden ve sonuçlarından sorumlu tutuyoruz.

İş Birliği;

Çalışanlarımız en büyük itici gücümüzdür. Çalışanlarımızın eğitimini ve kişisel gelişimini şirket kültürümüzün bir parçası olarak görür ve bu çerçevede potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri katılımcı bir şirket kültürünü ve ortamını yaratmaya çalışırız.

Dürüstlük;

Kurucumuz Yahya SAĞIR’ın; “Dürüst olacaksın, çalışkan olacaksın, sorumluluk sahibi olacaksın” sözünden hareketle, hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz projelerimize dürüstlükten ayrılmadan çalışırız. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kurar, işimizi yasalara uygun bir şekilde yaparız.

Hoşgörü;

Karşılıklı saygı, huzur ve barış ortamını pekiştirmek, insanlar arasında olumlu düşünce ve duyguların ortaya çıkmasına imkân vermektir.

Samimiyet;

Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.