GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Hastane Güvenliği

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alıp, hasta yakınlarının psikolojisini düşünerek hizmet vermekteyiz.

HASTAHANE VE SAĞLIK KURULUŞU GÜVENLİĞİ

Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler, özel güvenlik hizmetleri uygulama açısından en güç alanlardan biri olup, oldukça hassas bir konudur. Güvenlik amacıyla hizmet verilen kişiler; hasta kişiler, hasta yakınları, yatan hastasını ziyarete gelen ziyaretçiler, doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde sıralanmaktadır.

Tüm bu insanların psikolojik özellikleri, sağlık hizmetlerinin 24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, adli olaylara sık rastlanılması özel olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırmaktadır.

Verilen hizmetlerin bir arada ve uyum içinde verilmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan ve memnuniyet verici bir şekilde verilmesini sağlamak için muhtemel risklerin ve tehditlerin önceden alınan tedbirlerle minimize edilmesi, bertaraf edilmesi, kontrol ve yönlendirme ile de aksamadan yürütülmesi gerekmektedir.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alıp, hasta yakınlarının psikolojisini düşünerek hizmet vermekteyiz.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş.; Sağlık Kuruluşları / Hastanelerde  giriş-çıkış noktalarını kontrol, personelin , çalışanların, hasta ve yakınlarının huzurunu korumak için hastane içinde huzursuzluk, karışıklık ve/veya kaos yaratacak hasta ve yakınlarına müdahale etmek, dikkat çeken ve şüpheli davranışlar sergileyen kişileri takip etmek.

Ayrıca muhtemel saldırı ve / veya sabotaja karşı tedbirler almak, bomba ve benzeri tehditlere karşı tedbirler almak, toplu eylem, isyan, hasta yakınlarının ve / veya husumetli kişilerin tesis baskını ve yaralı sanıkların acil müdahale esnalarında oluşabilecek saldırı ve linç girişimlerine karşısında uygulanacak hareketleri oluşturmak,  bu ve benzeri durumlar karşısında sağlık personelinde ve diğer çalışanlarda görülebilecek panik ve kaos ortamını yatıştırmak ile ilgili eğitimli, disiplinli ve tecrübeli kadro oluşturarak hizmetin en üst seviyede verilmesini sağlamaktayız.

Hizmet verilecek bölgede Tur Kalemi, Alarm,  Kamera, Çalışan personel Kart/ Parmak İzi Okuyucuları, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri gibi teknolojik tedbirler daha önceden konuşlandırılmış ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenmektedir.