Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Hastane ve Sağlık Kuruluşu Güvenliği

Hastane ve Sağlık Kuruluşu Güvenliği

Hastane Güvenliğinin amacı; Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette olmak üzere, yasa ile korunmasına izin verilen hak ve hürriyetler ile (yaşam, mülkiyet, işletme yönetimi) hasta kişi, hastasını hastaneye getiren hasta yakını,yatılı hastasını ziyarete gelen ziyaretçi,doktorlar ve tüm hastane personelinin güvenliği ile fiziki güvenliğin işlerliğini sağlamak amacıyla 5188 sayılı yasa ve yönetmeliğinde yer alan koşullara uygun olarak hastanede meydana gelebilecek tehlikeli durumları olmadan önlemek, önlenememişse erken teşhis edebilmek ve uygun müdahelede bulunabilmek amacıyla  özel tedbirler almaktır.

Sağlık Kuruluşları ve Hastaneler, özel güvenlik hizmetleri uygulama açısından en güç alanlardan biri olup, oldukça hassas bir konudur. Güvenlik amacıyla hizmet verilen kişiler; hasta kişiler, hasta yakınları, yatan hastasını ziyarete gelen ziyaretçiler, doktorlar ve tüm hastane personeli şeklinde sıralanmaktadır.

Tüm bu insanların psikolojik özellikleri, sağlık hizmetlerinin 24 saat süresince tam zamanlı bir şekilde devam etmesi, sağlık kurum ve kuruluşlarının halka açık yerler olması, adli olaylara sık rastlanılması özel olarak hastane güvenlik hizmetlerinin önemini artırmaktadır.

Verilen hizmetlerin bir arada ve uyum içinde verilmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamadan ve memnuniyet verici bir şekilde verilmesini sağlamak için muhtemel risklerin ve tehditlerin önceden alınan tedbirlerle minimize edilmesi, bertaraf edilmesi, kontrol ve yönlendirme ile de aksamadan yürütülmesi gerekmektedir.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak; Sağlık sektörü çalışanları ile hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alıp, hasta yakınlarının psikolojisini düşünerek hizmet vermekteyiz.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş.; Sağlık Kuruluşları / Hastanelerde  giriş-çıkış noktalarını kontrol, personelin , çalışanların, hasta ve yakınlarının huzurunu korumak için hastane içinde huzursuzluk, karışıklık ve/veya kaos yaratacak hasta ve yakınlarına müdahale etmek, dikkat çeken ve şüpheli davranışlar sergileyen kişileri takip etmek.

Ayrıca muhtemel saldırı ve / veya sabotaja karşı tedbirler almak, bomba ve benzeri tehditlere karşı tedbirler almak, toplu eylem, isyan, hasta yakınlarının ve / veya husumetli kişilerin tesis baskını ve yaralı sanıkların acil müdahale esnalarında oluşabilecek saldırı ve linç girişimlerine karşısında uygulanacak hareketleri oluşturmak,  bu ve benzeri durumlar karşısında sağlık personelinde ve diğer çalışanlarda görülebilecek panik ve kaos ortamını yatıştırmak ile ilgili eğitimli, disiplinli ve tecrübeli kadro oluşturarak hizmetin en üst seviyede verilmesini sağlamaktayız.

Hizmet verilecek bölgede Tur Kalemi, Alarm,  Kamera, Çalışan personel Kart/ Parmak İzi Okuyucuları, Araç giriş çıkış bariyer düzenekleri gibi teknolojik tedbirler daha önceden konuşlandırılmış ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenmektedir.

Sağlık sektörü çalışanları ile hasta ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alıp, hasta yakınlarının psikolojisini düşünerek hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.