Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir. CCTV; Close Circuit TeleVision yanı Kapalı Devre Televizyon anlamına gelen kavramın kısaltmasıdır. CCTV kamera sistemleri çalışma sistemine bakıldığında bir merkezden belirli bir görüntüyü takip etme sisteminin ortaya çıktığını gözlemleyebiliriz. Teknolojinin oldukça geliştiği şu dönemlerde güvenlik amacıyla kullanılan CCTV kamera sistemleri bunun yanında trafiğin kontrol altına alınması ve tehlikeli noktaların izlenmesi amaçları ile kullanılır.

Easy Life olarak güvenlik ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında talebiniz olan CCTV kameraları kısa sürede kuruyor ve sizlere teslim ediyoruz. Güvenlik konusundaki bütün şüpheleri gidermeye yarayan bu sistem ile korumak istediğiniz alanı güvence altına alıyoruz.

CCTV Kamera Sistemleri her zaman karşılaşabileceğiniz güvenlik ve takip sistemlerindendir.

CCTV Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kameranın yaptığı kayıtta seslerin de kayıt altına alınmasını istediğinizde harici veya dahili mikrofonların da sisteme entegre edilmesini sağlayabilirsiniz. Easy Life olarak CCTV kamera sistemleri konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile değer yaratmayı hedefliyoruz.

CCTV Kamera Sistemleri Kullanım Alanları

Easy Life olarak hem kamu hem de özel sektöre CCTV kamera sistemleri konusunda tam destek sunuyoruz. Peki, bu sistemlerin kullanım alanları nelerdir?

Temel amacı güvenlik olan CCTV kameraların kullanımı sayesinde daha müreffeh bir ortam tesis edilir. Easy Life olarak yaşamımız için çok önemli bir işlevi olan bu kamera sistemlerini kaliteli ve uygun çözümlerle sizlere sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.