GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
mobil dvr sistemleri

Mobil DVR Sistemleri araçlar için kullanılan güvenlik ve kontrol sistemleridir.

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Kara ve deniz taşıtlarında kullanılan söz konusu sistem her türlü detayın kayıt altına alınmasını sağlarken araç içine takılabilen kameralarla uyumlu hale getirilerek ilgili görüntülerin de kaydedilmesi sağlanır. Dış yapılarında sağlam malzemenin kullanılması sayesinde dışarıdan gelecek etkilere karşı dayanıklı olan mobil DVR sistemleri hem web hem de mobil aygıtlardan 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz yayın almak mümkündür. 

Mobil DVR Sistemleri Neden Kullanılır?

Mobil DVR cihazları genel anlamda güvenlik ve kontrol maksadı ile kullanılır. Özellikle araç kiralama ve filo kiralama firmaları tarafından kullanılan bir sistem olan mobil DVR; araç takip sistemi ile entegre edilebilir. Görüntü kaydının yanı sıra araç takip sistemi ile entegre hale getirilebilen bu sistem araç sahiplerinin araçlarını kolayca takip etmesine de olanak sağlar. Böyle bir tercihte sadece aracın konumu değil aynı zamanda aracın bulunduğu noktadaki görüntü de kişilere ulaştırılır. Mobil DVR sistemi sayesinde geçmişe dönük kayıtları da incelemek mümkündür.

Easy Life ayrıcalıkları ile sahip olabileceğiniz bu sistem araç takibinin yanı sıra personel takibini de oldukça kolaylaştırır. Aracın gittiği yerdeki görüntünün sunulması güvenlik açısından da büyük fayda sağlar.

Mobil DVR Hangi Araçlara Takılır?

Araç sahiplerinin güvenlik ve kontrol amaçları ile en çok tercih ettiği sistemlerden bir tanesi olan Mobil DVR hemen her araca takılabilmesi ile ön plana çıkar. Tek tek bakmak gerekirse Easy Life güvencesi ile mobil DVR sistemlerinin entegre edilebileceği araçlar şunlardır.

Günlük yaşamda kullandığımız hemen her araca takılabilen bu sistemi siz de özel araçlarınıza taktırabilirsiniz. Mobil DVR sistemleri ile alakalı detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı