Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Kollu ve Akordiyon Bariyer Sistemleri

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir. Özellikle otopark girişlerinde bulunan kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların geçişlerini engellemek için ve geçişleri kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemlerdir. Kullanıldıkları alanlarında amaçlarına göre bariyerlerde çeşitli farklılıkların gözlemlenebileceğini ifade edebiliriz. Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemler belirli bir sisteme bağlanarak otomatik bir şekilde çalıştırılabileceği gibi birden çok merkezden de manuel olarak yönetilebilmektedir. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri genellikle otopark ve site girişlerinde kullanılmaktadır. bunun yanı sıra bir sokağa ya da bölgeye girişlerin kontrollü bir şekilde yapılması gerektiğinde yine kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinden faydalanabilmek mümkündür. Peki, kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin özellikleri nelerdir? Hangi alanlarda çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kollu ve Akordiyon Bariyer Sistemleri otopark girişlerinde araçların geçişlerini engellemek için ve geçişleri kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemlerdir.

Kollu ve Akordiyon Bariyerleri Sistemlerini Kullanım Alanları

Yukarıda da bahsedildiği gibi kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların kontrollü bir şekilde geçişlerinin sağlanması için kullanılan sistemlerdir. Bu kapsamda kullanım alanlarının da son derece fazla olduğundan bahsedebilmek mümkündür. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Easy Life Farkı İle Kollu Ve Akordiyon Bariyerleri Sistemleri

Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin çeşitli kullanım alanlarından ve özelliklerinden bahsettik. Bu kapsamda firmamız Easy Life , kurulduğu günden bu yana çeşitli güvenlik sistemleri ile ilgili hizmetleri en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktadır. Eğer sizin de yukarıda bahsedilen kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmektir. Bu kapsamda en kaliteli kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.