GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
kollu akordiyon ve bariyer sistemleri

Kollu ve Akordiyon Bariyer Sistemleri otopark girişlerinde araçların geçişlerini engellemek için ve geçişleri kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemlerdir.

KOLLU VE AKORDİYON BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir. Özellikle otopark girişlerinde bulunan kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların geçişlerini engellemek için ve geçişleri kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemlerdir. Kullanıldıkları alanlarında amaçlarına göre bariyerlerde çeşitli farklılıkların gözlemlenebileceğini ifade edebiliriz. Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemler belirli bir sisteme bağlanarak otomatik bir şekilde çalıştırılabileceği gibi birden çok merkezden de manuel olarak yönetilebilmektedir. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri genellikle otopark ve site girişlerinde kullanılmaktadır. bunun yanı sıra bir sokağa ya da bölgeye girişlerin kontrollü bir şekilde yapılması gerektiğinde yine kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinden faydalanabilmek mümkündür. Peki, kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin özellikleri nelerdir? Hangi alanlarda çok daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kollu ve Akordiyon Bariyerleri Sistemlerini Kullanım Alanları

Yukarıda da bahsedildiği gibi kollu ve akordiyon bariyerleri sistemleri araçların kontrollü bir şekilde geçişlerinin sağlanması için kullanılan sistemlerdir. Bu kapsamda kullanım alanlarının da son derece fazla olduğundan bahsedebilmek mümkündür. kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Easy Life Farkı İle Kollu Ve Akordiyon Bariyerleri Sistemleri

Kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin çeşitli kullanım alanlarından ve özelliklerinden bahsettik. Bu kapsamda firmamız Easy Life , kurulduğu günden bu yana çeşitli güvenlik sistemleri ile ilgili hizmetleri en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmaktadır. Eğer sizin de yukarıda bahsedilen kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerinin kullanım alanlarından faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmektir. Bu kapsamda en kaliteli kollu ve akordiyon bariyerleri sistemlerine sahip olabilirsiniz.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı