Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Endüstriyel Tesis, Depo ve Fabrika Güvenliği

Tesis Güvenliğinin Amacı; Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette olmak üzere, yasa ile korunmasına izin verilen hak ve hürriyetler ile (yaşam, mülkiyet, işletme yönetimi) tesise gelen ziyaretçiler, tesis yönetim personeli, tesislerde çalışan personelin güvenliği ile fiziki güvenliğin işlerliğini sağlamak amacıyla 5188 sayılı yasa ve yönetmeliğinde yer alan koşullara uygun olarak tesislerde meydana gelebilecek tehlikeli durumları Olmadan önlemek, önlenememişse erken teşhis edebilmek ve uygun müdahelede bulunabilmek amacıyla özel tedbirler almaktır

Stratejik Tesisler; Milli güvenliğin ve milli çıkarların sağlanmasına etkisi olabilecek  tesis veya yerlerdir. Terör ve sabotaj riskinin diğer alanlara kıyasla daha yoğun yerlerdir. Saldırı olması halinde psikolojik ve ekonomik açıdan çöküntüye sebep olacak derece de ses getirecek tüm tesislerdir.

Geçici olsa bile faaliyetten alıkonulmaları halinde milli güvenlik, ülke ekonomisi veya toplum hayatı Bakımından olumsuz sonuçlar doğurabilecek askeri olmayan kamu ve özel kuruluşlara ait yer ve tesislerdir. 

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. Stratejik önemi bulunan bina ve tesisler de güvenlik ağı, bilgisayar donanımlı olarak yapılmakta, el dedektörleri, kapı dedektörleri, patlayıcı madde koklama dedektörleri, X-Ray güvenlik cihazları kullanılarak, özetle fabrika güvenlik sistemleri kullanılarak hizmet verilmektedir.

Fabrika güvenlik hizmetlerini; Giriş-Çıkışlar, çalışan personelin kontrolü, kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliği, yangında alınması gereken tedbirler ve firmalardan gelecek 5188 sayılı yasaya uygun özel istekler çerçevesinde uzman özel güvenlik görevlileri vasıtası ile ve ortaklaşa yapılan keşif çalışması neticesinde en iyi bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Fabrika, Depo ve Endüstriyel tesislerde işletmenin istekleri doğrultusunda ve çalışmasını aksatmadan içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı gerekli güvenlik önlemlerini almakta, bu konuda görevlendirilen güvenlik görevlilerimize fabrika güvenlik hizmetleri hakkında meslek içi eğitim (Oryantasyon Eğitimi) vererek güvenliği maksimuma çıkararak yapmaya çalışıyoruz..

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.