Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Kamu Kurum ve Kuruluş Güvenliği

Kamu kurum ve kuruluş, personelinin güvenliği gibi genel güvenliğin sağlaması; saldırıcı savunma ve koruma ile ilgili tüm önlemleri almak amacıyla El Dedektörleri, X-Ray cihazları, Metal Kapı Dedektörleri, Turnikeler, Emniyet Şeritleri, Bariyerler, Otomasyon Sistemleri ve CCTV Kamera Kontrol Sistemleri gibi tüm güvenlik tedbirlerini sağlamaya yönelik teknolojik ekipmanlar Kamu kurum ve kuruluş güvenlik hizmetini vermeyi kolaylaştıran ekipmanlardır.

Hizmet verilecek Kamu kurum ve kuruluş ve bağlı kuruluş ya da tesiste bu ekipmanlar var ise firmamızın teknik personeli tarafından görev yapacak personele yerinde eğitim verilerek bu cihazların kullanımında ve takibinde herhangi bir aksaklığın meydana gelmesi engellenmektedir. Bu elektronik güvenlik sistemleri daha önceden alınmamışsa, alınması için yönetime bir rapor halinde sunulmaktadır.

Kamu Kurum ve Kuruluşları için Eğitimli Özel Güvenlik Görevlileri

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.