GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Enerji Santrali Koruma

Enerji Santrallerini korurken, görevliyi sektöre adapte özel güvenlik personelimizden seçiyoruz.

ENERJİ SANTRALİ GÜVENLİĞİ

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak güvenlik hizmeti verdiğimiz boru hattı kampları, enerji santralleri gibi kritik öneme haiz tesislerde görev yapan özel güvenlik personellerimize, drone pilotlarımız ve eğitmenlerimiz aracılığıyla drone ve insansız hava aracı eğitimleri vermekteyiz.

Bu eğitimler neticesinde, tesisleri koruyan güvenlik görevlilerimiz, günün herhangi bir saatinde herhangi bir tesise yatay ve dikey olarak yaklaşmakta olan bir insansız hava aracının gözlemini yaptıklarında, doğru prosedürleri hızlı bir şekilde uygulama yetenekleri kazanmaktalar. Bu şekilde olası bir drone tehdidi, tesislere herhangi bir zarar verilmeden önce önlenmiş olunacaktır.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak Enerji Santrallerinin güvenliğini üç aşamada değerlendirmekteyiz.

İlk aşama da Enerji Santrali kurulacak saha da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda, sahaya getirilecek malzemeler için stok alanı seçilmesi, sahada ofis kurulacaksa nerede kurulması gerektiği gibi konular bu aşamada değerlendirilmektedir.

İkinci aşama ise kurulum aşamasıdır. Bu etapta oldukça önemlidir. Çünkü kurulum boyunca sahada pek çok alt yüklenici farklı görevleri üstlenecekleri için, bu döneme özel bir güvenlik modelinin uygulanması ve kontrolü gerekmektedir.

Son aşama ise santral devreye alındıktan sonra ki faaliyeti boyunca güvenlik zafiyetlerinin bertaraf edilmesi üzerine çalışmalarımızı kurgulamaktayız.