Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Enerji Santrali Güvenliği

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak güvenlik hizmeti verdiğimiz boru hattı kampları, enerji santralleri gibi kritik öneme haiz tesislerde görev yapan özel güvenlik personellerimize, drone pilotlarımız ve eğitmenlerimiz aracılığıyla drone ve insansız hava aracı eğitimleri vermekteyiz.

Bu eğitimler neticesinde, tesisleri koruyan güvenlik görevlilerimiz, günün herhangi bir saatinde herhangi bir tesise yatay ve dikey olarak yaklaşmakta olan bir insansız hava aracının gözlemini yaptıklarında, doğru prosedürleri hızlı bir şekilde uygulama yetenekleri kazanmaktalar. Bu şekilde olası bir drone tehdidi, tesislere herhangi bir zarar verilmeden önce önlenmiş olunacaktır.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak Enerji Santrallerinin güvenliğini üç aşamada değerlendirmekteyiz.

İlk aşama da Enerji Santrali kurulacak saha da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda, sahaya getirilecek malzemeler için stok alanı seçilmesi, sahada ofis kurulacaksa nerede kurulması gerektiği gibi konular bu aşamada değerlendirilmektedir.

İkinci aşama ise kurulum aşamasıdır. Bu etapta oldukça önemlidir. Çünkü kurulum boyunca sahada pek çok alt yüklenici farklı görevleri üstlenecekleri için, bu döneme özel bir güvenlik modelinin uygulanması ve kontrolü gerekmektedir.

Son aşama ise santral devreye alındıktan sonra ki faaliyeti boyunca güvenlik zafiyetlerinin bertaraf edilmesi üzerine çalışmalarımızı kurgulamaktayız.

Enerji Santrallerini korurken, görevliyi sektöre adapte özel güvenlik personelimizden seçiyoruz.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.