Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Entegre Güvenlik Sistemleri ve Çözümleri

Entegre Güvenlik Yönetim Sistemi (EGYS) ile bağımsız Fiziki Güvenlik, Personelli Güvenlik, Elektronik Güvenlik, Bilgi İşlem Sistemleri Güvenliği, Görüntülü, Sesli ve Data İletişim Güvenliği uygulamaları bütünleştirilmiş ve birbirine uyumlu hale getirilmiştir. Merkezi planlama ve koordinasyon ile yönetilen EGYS, mevcut kurumsal kaynak yönetiminiz ile uyumlu hale getirilerek büyük bir sinerji oluşturulmuştur.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Easy Life Özel Güvenlik A.Ş.’nin temel anlayışı sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüze de artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önlüyoruz.

Hizmet verilen noktada, başlatmadan önce yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu çerçevede belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya veya motorize olarak, nokta, devriye veya projeye özel şartlar çerçevesinde hizmetimizin ana akışı şekillenir.

Güvenlik görevlilerimiz kuruluş ve kişilere ait fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.

5188 sayılı Kanundan aldığımız yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Çözümlerimiz

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.