GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Entegre Tesis Güvenliği

5188 sayılı Kanundan aldığımız yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

ENTEGRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ VE ÇÖZÜMLERİ

Entegre Güvenlik Yönetim Sistemi (EGYS) ile bağımsız Fiziki Güvenlik, Personelli Güvenlik, Elektronik Güvenlik, Bilgi İşlem Sistemleri Güvenliği, Görüntülü, Sesli ve Data İletişim Güvenliği uygulamaları bütünleştirilmiş ve birbirine uyumlu hale getirilmiştir. Merkezi planlama ve koordinasyon ile yönetilen EGYS, mevcut kurumsal kaynak yönetiminiz ile uyumlu hale getirilerek büyük bir sinerji oluşturulmuştur.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Easy Life Özel Güvenlik A.Ş.’nin temel anlayışı sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüze de artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önlüyoruz.

Hizmet verilen noktada, başlatmadan önce yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu çerçevede belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya veya motorize olarak, nokta, devriye veya projeye özel şartlar çerçevesinde hizmetimizin ana akışı şekillenir.

Güvenlik görevlilerimiz kuruluş ve kişilere ait fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.