Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Güvenlik denetimi

Güvenlik Denetimi

Proje denetimlerine önem veren şirketimiz geliştirmiş olduğu denetim takip sistemi sayesinde konu ile ilgili detaylı raporlamalarını online olarak hizmetinize sunmaktadır. Şirketimiz yurt çapındaki projelerinde düzenli olarak denetleme ekibi ile gece – gündüz denetimleri gerçekleştirmekte, Denetim sonuçlarını şeffaf bir şekilde müşterileriyle paylaşmaktadır.

Güvenlik denetim ve danışmanlığı konularında ihtisaslaşan kadrosuyla güvenlik kapsamında kurumlara yönelik yapıcı hizmet sunan Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim  Şirketi, gelişen güvenlik altyapı teknolojileri ışığında yenilikçi yaklaşımlarla güvenlik tedbirlerinin alınması ve mevcut güvenlik tedbirlerinin denetlenerek,  güvenlik firmasının daha yüksek bir performans sağlanması çalışmalarını yapmaktadır.

Mevcut güvenlik sisteminizi birlikte gözden geçirelim ve konjektörel risklere karşı yeni stratejiler belirleyelim.

Yeni risklere karşı güvenliğin sağlanması

Günümüz güvenlik risklerinin giderek artması, güvenlik personeli veya ekipmanlarının denetlenmemesi, yeni risk unsurlarına karşı yetersiz kalmalarına yol açmaktadır. Olası olaylar karşısında müdahalede etkisiz kalınması halinde yaşanabilecek maddi ve manevi kayıplar, kurumlar için imaj ve prestik kaybına neden olacaktır. Bu kapsamda Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim  Şirketi, Güvenlik Denetimi kapsamında, mevcut güvenlik işleyişinin her yönden denetimini sağlayarak, yeni tehditlere karşı işleyen güvenlik düzenini etkin hale getirmektedir. Bu amaçla Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim  Şirketi, tarafından gerçekleştirilen denetimlerde Drill uygulamaları yapılmaktadır. Şüpheli şahıs, şüpheli araç ve şüpheli paket uygulamaları yaparak personelin farkındalığı artırılmaktadır.

 • Mevcut güvenlik sisteminizi birlikte gözden geçirelim ve konjektörel risklere karşı yeni stratejiler belirleyelim.
 • Aldığınız güvenlik hizmetini ve güvenlik personelinizi sizin adınıza denetleyelim.
 • “Güvenlik Etkinleştirme Eğitim Modüllerimiz” ile personelinizin mesleki bilgilerini geliştirelim.

Denetim Hizmetleri

Denetim hizmetleri, Özel güvenlik, kamu güvenliğini tamamlayıcı nitelikte hizmet üreten bir hizmet sektörü niteliğindedir. Bu hizmeti yerine getirecek olan özel güvenlik görevlileri de, bu hizmeti layıkıyla yerine getirebilmeleri için 5188 sayılı yasa ile, genel kolluğa tanınan yetkilere benzer yetkilerle donatılmıştır. Dolayısıyla, bu yetkilerin doğru kullanılması, yetki sınırlarının aşılmaması için denetim hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Zira bu yetkiler zaman zaman vatandaşların hak ve özgürlüklerini haksız yere sınırlanmasına ve ihlal edilmesine sebep olabilmektedir. Bu noktada denetim hizmetlerinin devreye girmesi gerekmektedir. Ayrıca, özel güvenlik hizmeti, genel kolluk hizmeti gibi önemli ve hassas olduğundan, bu hizmeti verecek kurum ve kuruluşların da, yetkinliklerinin, kanunun gerekli kıldığı evrak ve dokümanları tamamlayıp tamamlanmadığının da denetlenmesi gerekmektedir. Bu noktada da denetim hizmetlerinin önemi ortaya çıkmaktadır.

Diğer taraftan, her alanda olduğu gibi özel güvenlik alanında da yaşanan rekabet ortamında, kalitenin yakalanması kadar, yakalanan bu kalitenin sürekliliğinin sağlanması da önem arz etmektedir. Bu noktada da denetim hizmetlerinin rolü ön plana çıkmaktadır.

Özel Güvenlik sektöründe, denetim hizmetleri genellikle iç denetim şeklinde yürütülmektedir. Yani, özel güvenlik şirketleri, personelini yine kendi bünyesi içerinde bulunan personeli vasıtasıyla denetlemektedir. Bu tür denetim hizmetleri de önemlidir, ancak zamanla, personel arasında oluşan yakınlık ve samimiyet bu tür denetimlerin etkinliğini azaltmaktadır.

Bu nedenle, denetim hizmetlerinin daha etkin ve yaralı olası için, bu hizmetin bağımsız ve profesyonel denetim şirketleri tarafından yerine getirilmesi önerilmektedir. Bu tür denetimler, personeli hem kaliteyi korumaya, sürekli kendini yenileme ve geliştirmeye sevk edecek, hem de 5188 sayılı yasa gereğince yapılacak denetimlere daha hazırlıklı olmasını sağlayacaktır.

Sonuç olarak, Denetim Hizmetleri ile yakalanan hizmet kalitesinin devamlılığını ve sürekliliğini sağlamak noktasında denetimlerin önemi herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu bağlamda şirketimiz farklı denetim şekilleri geliştirmek, uygulamak ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermek suretiyle, güvenlik hizmeti veren şirketlerin ve birimlerin 5188 sayılı yasa kapsamında Valiliklerce ve Emniyet birimlerince yapılmakta olan denetimlere hazır olmaları noktasında destek vermekte, ayrıca hizmetin kalitesini arttırma ve sürekliliğini sağlama noktasında da yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Denetim hizmeti şekillerimiz;

  • Haberli denetim
  • Habersiz denetim
  • Karma denetim
  • Diril denetimi

Şirketinizin ya da tesisinizin güvenlik zaafiyetleri hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Güvenliğiniz ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları risk analizinizi yaparak sizi bilgilendiriyoruz.

Mevcut çalıştırdığınız güvenlik personellerinizi uzman eğitmen kadromuz ile eğitiyoruz.

İşletmeniz ile ilgili tüm kaygılarınızı yapacağımız denetimler güvenliğinizi en üst seviyeye çıkaralım.

Satın aldığınız hizmetin ne kadar fayda sağladığını inceleyip, sizi raporlar ile bilgilendirelim.

Çalışan personel kalitesi, sayısı ve kullandığın envanterleri inceleyip, ödediğiniz bedelin karşılıyor mu? birlikte inceleyelim.

Her şeyi denediğiniz halde bir ilerleme sağlayamıyorsanız, tam da bizimle çalışma vaktiniz gelmiş demektir.

Profesyonel ekip iyi eğitim almış demektir. Biz mevcut personellerinizi eğiterek daha verimli ve daha disiplinli birer özel güvenlik görevlisi olmalarını sağlıyoruz.

Eğer bu soruların cevaplarını arıyorsanız Easy Life Özel Güvenlik olarak biz buradayız.

Çözümlerimiz

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.