Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Site ve Özel Konut Güvenliği

Kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette olmak üzere, yasa ile korunmasına izin verilen hak ve hürriyetler ile (yaşam, mülkiyet, işletme yönetimi) site sakinleri, site sakinlerinin misafirlerinin güvenliği ile fiziki güvenliğin işlerliğini sağlamak amacıyla 5188 sayılı yasa ve yönetmeliğinde yer alan koşullara uygun olarak sitede meydana gelebilecek tehdit ve tehlikeli durumları olmadan önlemek, önlenememişse erken teşhis edebilmek ve uygun müdahelede bulunabilmek amacıyla  özel tedbirler almaktır.

Site sakinleri; Konutlarında bulundukları zamanlarda can güvenlikleri konusunda kaygı taşımak istemezler, huzurlu ve güvenli bir ortam isterler, ilgisiz kişiler tarafından rahatsız edilmek istemezler, Konutlarında bulunmadıkları zamanlarda mal güvenlikleri konusunda emin olmak isterler.

Site, villa, toplu konut ve özel konutlarda yaşayanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli özel güvenlik önlemlerinin alınmasında ve uygulanmasında Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız; güvenliği sağlanacak apartman, site veya konutların sabotaj, hırsızlık, terör ve saldırı gibi tehditlere karşı mevcut güvenlik risklerini inceleyerek analiz eder ve güveliği sağlamada alınması gereken önlemleri projelendirerek güvenliği sağlanacak sitenin yönetimine sunar.

Proje, yönetim tarafından kabul gördüğü takdirde site özel güvenlik sertifikası alımı için gerekli düzenlemeler yapılarak valilik izni alınmasından sonra site güvenliği hizmetine başlanır.

Elektronik güvenlik hizmetinde; Kapı telefonları, yangın alarm sistemleri, cam kırılma detektörleri, CCTV kamera sistemleri, vitrin izleme detektörleri, Site Giriş kapı sistemleri, bariyer düzenekleri gibi elektronik cihazlar yardımıyla sitenizi fiziki olarak korumanın yanında elektronik olarak da koruyabilme kabiliyetine sahip olduğumuzu,  kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.

"Can ve mal güvenliğiniz açısından endişeniz olmasın. Biz sizin için varız."

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.