GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Site Özel Güvenlik

Yaşam alanlarınızda huzurlu bir hayat sürmeniz için sizi koruyoruz.

SİTE VE ÖZEL KONUT GÜVENLİĞİ

Site, villa, toplu konut ve özel konutlarda yaşayanların huzur ve güvenliği ön planda tutularak gerekli özel güvenlik önlemlerinin alınmasında ve uygulanmasında Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız; güvenliği sağlanacak apartman, site veya konutların sabotaj, hırsızlık, terör ve saldırı gibi tehditlere karşı mevcut güvenlik risklerini inceleyerek analiz eder ve güveliği sağlamada alınması gereken önlemleri projelendirerek güvenliği sağlanacak sitenin yönetimine sunar.

Proje, yönetim tarafından kabul gördüğü takdirde site özel güvenlik sertifikası alımı için gerekli düzenlemeler yapılarak valilik izni alınmasından sonra site güvenliği hizmetine başlanır.

Elektronik güvenlik hizmetinde; Kapı telefonları, yangın alarm sistemleri, cam kırılma detektörleri, CCTV kamera sistemleri, vitrin izleme detektörleri, Site Giriş kapı sistemleri, bariyer düzenekleri gibi elektronik cihazlar yardımıyla sitenizi fiziki olarak korumanın yanında elektronik olarak da koruyabilme kabiliyetine sahip olduğumuzu,  kolay bir şekilde kullanabilme uzmanlığı firmamızca verilen meslek içi site güvenliği eğitimi ile kazandırılmış olup, gerek insan gücü ve gerekse teknoloji kullanarak evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerini güvende hissettirecek özel site güvenliği hizmetini profesyonelce vermekteyiz.