GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
elektronik manyetik kapı açma kilit sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, kapıların kontrollü bir biçimde açılıp kapanmasını sağlamaktadır.

ELEKTRONİK-MANYETİK KAPI AÇMA KİLİT SİSTEMLERİ

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir. Yapıların girişinde elektromanyetik kilit sistemiyle kartlı geçiş kontrol sistemi kullanılmaktadır. Böylece, personel; anahtar derdinden de kurtulmaktadır.

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, kapıların kontrollü bir biçimde açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Sistem, elektrikle ve mıknatısla çalışmaktadır. Elektrik olmadığında sistem, otomatik olarak devreden çıkmaktadır. 60 ile 1500 kg’a kadar çekim kuvvetine sahip kilit sistemleri vardır. Bütün güvenlik taleplerinizi karşılayan sistemin kurulumu oldukça basittir. Ofis, ev, işyeri ve plaza gibi yapılar için farklı çözümler bulunmaktadır.

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, tahta, cam ve PVC malzemeden üretilen kapılarda kullanılan kapılarda kullanılan sistem, L ve Z aparatlar ile monte edilmektedir. Dayanıklı ve oldukça kaliteli olan sistem, uzun yıllar boyunca güvenli bir biçimde kullanılmaktadır. Bu sistemler kart okuyucu, yüz tanıma sistemleri ve parmak izli personel takip sistemleri ile uyumlu bir biçimde çalışmaktadır.

Manyetik Kilit, Manyetik cihazın kapının kilidine bağlanmasıyla üretilen sistemlerde, geçiş yetkisi verildiğinde kilidin açılması sağlanmaktadır. Bu sistem sayesinde firmanızın giriş ve çıkışlarını kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. İsterseniz personelin takibini de sağlayabilirsiniz. PDKS cihazıyla çalışabilen manyetik kilitler, kapıyı açacak kişileri kısıtlayabilmenizi sağlar. Bu sistem;

ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Genel olarak sistem, 12 volt adaptör ile çalışır. Kendi adaptörü ya da cihaz çıkışı olan sistem, kimi zaman adaptöre ihtiyaç duymaksızın da çalışabilir. Manyetik kilit; cam, tahta, metal ve PVC kapılara kullanılabilmektedir. Sistem, -10 ile +55 derecede, herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadır. Sistem, sertleşmiş alüminyumdan yapıldığı için oldukça dayanıklıdır.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı