Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

AVM Güvenlik Hizmeti

Easy Life olarak amacımız, plaza, iş merkezi, avm çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü illegal faaliyetin önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

AVM, İş merkezi ve Plazalarda özel güvenlik görevlileri

AVM'lerde Özel Güvenlik

AVM’ler Yapısal, amaç ve işleyiş açısından birbirleri ile birebir  uyum gösterirler. Temel amaç İnsanların huzurlu bir ortamda para harcamaları  ve olabildiğince fazla sayıda ziyaretçi ağırlamaktır. AVM’lerde uygulanan kurallar ve güvenlik uygulamaları her yerde aynıdır.

“Giriş ve çıkışların yoğun olduğu kalabalık yerleşkelerin güvenliği” ile “giriş ve çıkışların yetkilendirildiği kuruluşların güvenliğini” temin etmek arasında önemli farklılıklar bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde “işletme kurallarına aykırı hareket eden müşteri” dahi kendisine en üst düzeyde muhatap bulabilme ve ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilme şansına sahip olup, genel davranış şekli açısından müşteri memnun edilmeye çalışılır.

Bununla birlikte sınırları belirlenmiş ve girişlerin yetkilendirildiği kuruluşların güvenliğini sağlarken, nezaket sınırları çerçevesinde hiçbir hareketin kuralların önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Halka açık işletmelerde, “işveren statüsündeki AVM yönetimi, güvenlik politikaları ve güvenlik anlayışları birbirinden farklı olan kiracılar ve mağazalar, alışveriş amacıyla gelen ziyaretçiler, dolaşmak amacıyla gelenler ve AVM’ne bağlı personel (temizlik, teknik vs…)” gibi “yaptığınız işten memnun olması” gereken birçok gurupla aynı mekanda altında çalışılır.

Bu nevi karmaşık bir yapının güvenliğini sağlamak için güvenlik görevlilerinin konsantrasyon sorunu yaşamayan, soğukkanlı ve kendini çok iyi ifade edebilen kişiler olması gerekir. AVM’lerinde konuk ile ilk temas noktası olan güvenlik noktalarında görevlendirilen güvenlik ekibinin, AVM’nin imajına ve kurum kültürüne uymaları  gerekiyor.

Easy Life olarak AVM çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini AVM’nin imajına ve kurum kültürüne uyan deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaya çalışıyoruz.

Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü illegal faaliyetin önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.