Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Eğitim Kurumları Güvenliği

Eğitim Kurumunda; Öğrenciler; Sakin, huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitim görmek, yabancılar tarafından rahatsız edilmemek ve meydana gelmesi muhtemel olaylarda etkin müdahalede bulunan ve çözüm üreten Güvenlik birimi görmek isterler.

Eğitim Kurumunda; Öğrenci velileri; Okula gönderdikleri en değerli varlıklarının (çocuklarının) zarar görmeyeceğine emin olmak ve inanmak isterler.

Okul yöneticileri; Eğitim-öğretim faaliyetlerini huzur ve güven içerisinde gerçekleştirmek, Öğrenci velilerinin, çocuklarının güvenlikleri ile ilgili beklentilerini karşılayabilmek, Can ve mal güvenlikleri konusunda kaygı taşımamak isterler.

Okulun güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlisi; Okul yöneticilerinin, öğrencilerin ve velilerin güvenlik ile ilgili beklentilerini karşılayabilmeli, profesyonel bir güvenlik görevlisi olabilmelidir.

Genç nüfusa sahip olan ülkemizde, sağlıklı gelecek nesiller ve sürekli büyüyen bir ülke için en temel ihtiyaç eğitimli bir nesil yetiştirmektir. Eğitimin sağlıklı bir ortamda yapılması, iç ve dış tehditlere karşı gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını gerekli kılmaktadır. Sorunsuz ve kesintisiz bir eğitim öğretimin sağlanabilmesi için öğretmenlerin ve öğrencilerin kendilerini güven içerisinde hissetmesi çok önemlidir.

Güvenliği sağlanacak eğitim ve öğretim kurumlarının risk analizi çıkarıldıktan sonra gerekli güvenlik tedbirlerini almaktayız. Güvenliği sağlayan güvenlik personellerimizin bilgisi ve yetenekleri sürekli güncel tutularak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda okul içindeki ve dışındaki tehdit unsurları hesaba katılarak etkin bir güvenlik ortamı sağlanmaktayız.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak; Deneyimli güvenlik personellerimiz ile öğrenci ve çalışanların haricindeki kişilerin okul binasına giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmakta, öğrenciler arasında gerçekleşmesi muhtemel şiddet olaylarını ve provoke edici eylemleri engellemekteyiz. Alkol, uyuşturucu vb. zararlı alışkanlıklara karşı koruyucu ve engelleyici önlemler alarak, her türlü istismara karşı öğrenci ve öğretmenleri korumakta, bu konuda kolluk kuvvetlerimiz ile sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktayız.

Eğitim kurumları özel güvenlik görevlisi hizmetleri

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.