GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Eğitim kurumları özel güvenlik görevlisi

Eğitim kurumları özel güvenlik görevlisi hizmetleri

EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

Genç nüfusa sahip olan ülkemizde, sağlıklı gelecek nesiller ve sürekli büyüyen bir ülke için en temel ihtiyaç eğitimli bir nesil yetiştirmektir. Eğitimin sağlıklı bir ortamda yapılması, iç ve dış tehditlere karşı gerekli tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını gerekli kılmaktadır. Sorunsuz ve kesintisiz bir eğitim öğretimin sağlanabilmesi için öğretmenlerin ve öğrencilerin kendilerini güven içerisinde hissetmesi çok önemlidir.

Güvenliği sağlanacak eğitim ve öğretim kurumlarının risk analizi çıkarıldıktan sonra gerekli güvenlik tedbirlerini almaktayız. Güvenliği sağlayan güvenlik personellerimizin bilgisi ve yetenekleri sürekli güncel tutularak hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda okul içindeki ve dışındaki tehdit unsurları hesaba katılarak etkin bir güvenlik ortamı sağlanmaktayız.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak; Deneyimli güvenlik personellerimiz ile öğrenci ve çalışanların haricindeki kişilerin okul binasına giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmakta, öğrenciler arasında gerçekleşmesi muhtemel şiddet olaylarını ve provoke edici eylemleri engellemekteyiz. Alkol, uyuşturucu vb. zararlı alışkanlıklara karşı koruyucu ve engelleyici önlemler alarak, her türlü istismara karşı öğrenci ve öğretmenleri korumakta, bu konuda kolluk kuvvetlerimiz ile sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktayız.