GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
road blocker ve mantar bariyer sistemleri

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemleri yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılır.

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Günümüzde araç trafiğinin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve trafik kurallarına kişilerin uyabilmesi için çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Road blocker ve mantar bariyer sistemleri de söz konusu güvenliği sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. İzinsiz araç girişlerinin imkânsız olduğu ve durmayan araçların trafikten bulunduğu durumlarda çarpma meydana gelebilmektedir. Bu kapsamda roadblockera çarpma sırasında güvenlik sağlanmaktadır. Bu sayede araç girişlerinde yüksek bir şekilde güvenlik önlemi alınmış olur. Bu doğrultuda road blocker ve mantar bariyer sistemlerinin araç trafiğinde ne denli büyük bir öneme sahip olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Peki, road blocker ve mantar bariyer sistemleri nerelerde kullanılır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Road blocker ve mantar bariyer sistemlerinin pek çok kullanım alanının olduğundan söz edebilmemiz mümkündür. Bu kapsamda road blockerlar ve mantar bariyerler askeri birlikler, belediyeler, emniyet, konsolosluklar, resmi kuruluşlar, oteller, havaalanları, iş yeri girişleri ve çıkışları, bankalar, özel binalar, alışveriş merkezleri ve sitelerde sık sık tercih edilmektedir. Road blocker ve mantar bariyerlerin en temel amacı araç trafiğini düzene sokmak ya da kapatmaktır. Bunun yanı sıra izinsiz bir şekilde araçların bazı yerlere girebilmesi mümkün değildir. Bu girişlerin önlemesi için de road blocker var mantar bariyerler sık sık tercih edilmektedir.

Easy Life Kalitesi ile Road Blocker ve Mantar Bariyerler

Easy Life , road blocker ve mantar bariyer konusunda son derece gelişmiş bir firmadır. Bu kapsamda Easy Life ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz ebatlarda ve ağırlık road blocker ve mantar bariyerlere sahip olabilirsiniz. Mantar bariyer ve road blockerların sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra güçlü bir taşıma kapasitesine de sahip olduğunu ifade edebiliriz. Sizin de yukarıda bahsedilen kullanım alanlarında ya da farklı bir alanda road blocker ya da mantar bariyerlere ihtiyacınız varsa Easy Life ile iletişime geçebilirsiniz.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı