Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemleri

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Günümüzde araç trafiğinin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ve trafik kurallarına kişilerin uyabilmesi için çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Road blocker ve mantar bariyer sistemleri de söz konusu güvenliği sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. İzinsiz araç girişlerinin imkânsız olduğu ve durmayan araçların trafikten bulunduğu durumlarda çarpma meydana gelebilmektedir. Bu kapsamda roadblockera çarpma sırasında güvenlik sağlanmaktadır. Bu sayede araç girişlerinde yüksek bir şekilde güvenlik önlemi alınmış olur. Bu doğrultuda road blocker ve mantar bariyer sistemlerinin araç trafiğinde ne denli büyük bir öneme sahip olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Peki, road blocker ve mantar bariyer sistemleri nerelerde kullanılır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemleri yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılır.

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Road blocker ve mantar bariyer sistemlerinin pek çok kullanım alanının olduğundan söz edebilmemiz mümkündür. Bu kapsamda road blockerlar ve mantar bariyerler askeri birlikler, belediyeler, emniyet, konsolosluklar, resmi kuruluşlar, oteller, havaalanları, iş yeri girişleri ve çıkışları, bankalar, özel binalar, alışveriş merkezleri ve sitelerde sık sık tercih edilmektedir. Road blocker ve mantar bariyerlerin en temel amacı araç trafiğini düzene sokmak ya da kapatmaktır. Bunun yanı sıra izinsiz bir şekilde araçların bazı yerlere girebilmesi mümkün değildir. Bu girişlerin önlemesi için de road blocker var mantar bariyerler sık sık tercih edilmektedir.

Easy Life Kalitesi ile Road Blocker ve Mantar Bariyerler

Easy Life , road blocker ve mantar bariyer konusunda son derece gelişmiş bir firmadır. Bu kapsamda Easy Life ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz ebatlarda ve ağırlık road blocker ve mantar bariyerlere sahip olabilirsiniz. Mantar bariyer ve road blockerların sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra güçlü bir taşıma kapasitesine de sahip olduğunu ifade edebiliriz. Sizin de yukarıda bahsedilen kullanım alanlarında ya da farklı bir alanda road blocker ya da mantar bariyerlere ihtiyacınız varsa Easy Life ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.