Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Turnike sistemleri, farklı teknolojiler ile üretilmektedir. Parmak izi okuyuculu, kart okuyuculu sistemine sahip olan teknolojiler; giriş ve çıkışları yönetmeniz için daha az zahmete girmenizi sağlamaktadır. Easy Life ’un tedarik ettiği turnike sistemlerini şöylece sıralamak mümkündür: Hızlı geçiş turnikeleri; boy turnikeleri ve vip turnikeler.

Turnike Sistemleri, Turnikeli geçiş sistemi, farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle kamu kurumları ve ticari işletmeler turnikeli geçiş sistemine ihtiyaç duymaktadır. Sistem, genel olarak şu alanlarda kullanılmaktadır:

Turnike Sistemleri, giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilir.

Sistemlerimiz, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Hem iç hem de dış alanları su geçirmemektedir. Ayrıca, darbe emici oldukları için herhangi bir zorlayıcı durum karşısında zarar görmez. Kart ve parmak okuyucu sistemlerle geçişler daha da güvenli olmaktadır.

Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Bu sistemler, giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Single ve double modelleri bulunmaktadır. Kanatları camdan ya da plexy malzemeden üretilmektedir. Belediye, plaza, iş merkezi, hastane, üniversite, kamu kurumu, öğrenci yurdu, okul ve spor salonlarında kullanılmaktadır.

Boy Turnike Sistemleri

Boy turnike sistemleri, turnikenin üst ya da alt kısmından kaçak geçişi önlemek üzere gereksinime uygun olarak istenen büyüklükte üretilmektedir.

Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

Engelli geçiş turnike sistemleri, özürlülerin kolay bir şekilde ve temassız olarak geçmesini temin eden motorlu ya da motorsuz sistemlerdir.

Güvenlik Sistemleri

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.