GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
turnike sistemleri

Turnike Sistemleri, giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilir.

TURNİKE SİSTEMLERİ​

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Turnike sistemleri, farklı teknolojiler ile üretilmektedir. Parmak izi okuyuculu, kart okuyuculu sistemine sahip olan teknolojiler; giriş ve çıkışları yönetmeniz için daha az zahmete girmenizi sağlamaktadır. Easy Life ’un tedarik ettiği turnike sistemlerini şöylece sıralamak mümkündür: Hızlı geçiş turnikeleri; boy turnikeleri ve vip turnikeler.

Turnike Sistemleri, Turnikeli geçiş sistemi, farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle kamu kurumları ve ticari işletmeler turnikeli geçiş sistemine ihtiyaç duymaktadır. Sistem, genel olarak şu alanlarda kullanılmaktadır:

Sistemlerimiz, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Hem iç hem de dış alanları su geçirmemektedir. Ayrıca, darbe emici oldukları için herhangi bir zorlayıcı durum karşısında zarar görmez. Kart ve parmak okuyucu sistemlerle geçişler daha da güvenli olmaktadır.

Hızlı Geçiş Turnike Sistemleri

Bu sistemler, giriş ve çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Single ve double modelleri bulunmaktadır. Kanatları camdan ya da plexy malzemeden üretilmektedir. Belediye, plaza, iş merkezi, hastane, üniversite, kamu kurumu, öğrenci yurdu, okul ve spor salonlarında kullanılmaktadır.

Boy Turnike Sistemleri

Boy turnike sistemleri, turnikenin üst ya da alt kısmından kaçak geçişi önlemek üzere gereksinime uygun olarak istenen büyüklükte üretilmektedir.

Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

Engelli geçiş turnike sistemleri, özürlülerin kolay bir şekilde ve temassız olarak geçmesini temin eden motorlu ya da motorsuz sistemlerdir.

CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV kamera sistemleri yaşamımızın hemen her anında karşılaşabileceğimiz güvenlik ve takip sistemlerinden bir tanesidir.

Devamı

MOBİL DVR SİSTEMLERİ

Mobil DVR sistemleri; araçlara entegre edilen ve araçtan alınan görüntüyü HDD adı verilen bir alana kaydetmeye yarayan sistemlere verilen isimdir. Araç ile ilgili bütün detayları kaydeden mobil DVR sistemleri uçaklarda bulunan kara kutu sisteminin bir benzeridir.

Devamı

ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ

Araç altı görüntüleme sistemleri sayesinde aracınıza ve size yönelen tehditleri ortadan kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamı

ROAD BLOCKER VE MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Road blocker ve mantar bariyer sistemleri, yüksek güvenlikli araç geçiş kontrolü için kullanılan en önemli malzemeler arasında yer almaktadır.

Devamı

KOLLU AKORDİYON VE BARİYER SİSTEMLERİ

Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri, günümüzde sık sık tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kollu ve akordiyon bariyer sistemleri hem manuel hem de otomatik olacak şekilde üretilebilen sistemlerdir.

Devamı

OTOPARK HIZLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Otopark hızlı geçiş sistemleri, yavaş yavaş manuel sistemlerin yerini almaktadır. Önceden görevliler tarafından kimlik doğrulaması yapılarak veya uzaktan kumandayla girilen otoparklara artık otomatik olarak giriş yapılabilmektedir.

Devamı

METAL ÜST ARAMA VE X-RAY CİHAZLAR

Metal üst arama ve Xray cihazları, en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin başında gelmektedir. Bu cihazlar, çok fazla kişinin giriş – çıkış yaptığı binalarda güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır.

Devamı

Şifre, Kart, Parmak İzi ve Yüz Tanıma Sistemleri ‐ (PDKS)

Şifre, kart, parmak izi ve yüz tanıma sistemleri (PDKS) güvenlik sistemleri arasında son teknolojiye sahip sistemlerden biridir.

Devamı

TURNİKE SİSTEMLERİ

Turnike sistemleri, giriş ve çıkışların kontrollü yapılabilmesi için vazgeçilmez sistemler arasında yer almaktadır. Bir çeşit güvenlik sistemi olarak da kullanılabilen turnike sistemleri; işyerine, yemekhaneye, stadyuma girip çıkmak zorunda olan personelin, ziyaretçilerin ve iş ortaklarının kontrol altında tutulmasını sağlamaktadır.

Devamı

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri

Elektronik-Manyetik Kapı Açma Kilit Sistemleri, farklı alanlarda kullanılmaktadır. Acil çıkış, ofis, otel odalarında kullanılan sistem; personelin işe devamını takip edebilecek sistemlerle de birleştirilebilmektedir.

Devamı

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız alarm sistemleri, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Site, işyeri, fabrika ve villa gibi yapılarda tercih edilen sistem; insanların ve kıymetli eşyaların güvenliği için oldukça önemlidir.

Devamı

YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ

Yangın alarm sistemleri; kapalı veya açık alanlarda ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı durumu önceden tespit ederek gerekli müdahalenin yapılmasını sağlayan ikaz ve söndürme sistemlerine verilen isimdir.

Devamı

GÜVENLİK TUR KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik tur kontrol sistemleri; klasik güvenlik sistemlerinin aksine bir güvenlik görevlisinin masa başında durmadığı belirli bir bölgede devriye gezdiği sistemi ifade eder.

Devamı

SICAKLIK-NEM KONTROL VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Sıcaklık-nem kontrol ve otomasyon sistemlerimiz, özellikle sıcaklık ve nem derecesi hassasiyetle takip edilmesi gereken ürünleri bulunan işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Devamı