Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Otel ve Turistik Tesis Güvenliği

Hizmet sektörleri içerisinde bulunan Turizm sektöründe iç ve dış tehditlere karşı müşteri memnuniyetini sağlayabilmek, turizm işletmeleri için en önemli konuların başında gelmektedir. Geniş alanlara yayılabilen ve konukları sürekli değişen turistik işletmelerde güvenlik, sürekli iyileştirilmesi ve yüksek hassasiyetle yerine getirilmesi gereken bir görevdir.

Yurt içi ve yurt dışından gerek tatil, gerekse iş amaçlı konaklayan misafirlerin güvenli ve huzurlu bir şekilde ihtiyaçlarını karşılamaları en doğal beklentileridir. İşletmeler, hizmet kalitelerini yükseltirken, günün şartlarına karşı güvenlik politikalarını da geliştirmek durumundadırlar.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak ihtiyaç duyulan turistik işletme güvenliğini, eğitimli elemanlarımız ve modern teknolojik techizatlarımızla disiplinli ve güler yüzlü bir şekilde sağlamaktayız.

Turizm sektöründe güvenlik hizmet verecek özel güvenlik görevlileri

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.