GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Site güvenliği, sitelerde yaşayan insanların huzurlu ve güvenli bir hayat yaşamaları için gereken önlemleri sağlar. yaşam alanlarını konforlu hale getirerek yaşam standartlarını yükseltir. Site güvenliği temininde güvenlik şirketleri devreye girer. Güvenlik şirketleri, bünyesinde bulunan özel güvenlik görevlisi ekipleri ile site sakinlerine hizmet sunarlar.

AVM, Okul ve Sitelerin, giriş çıkışlarda herkesin kimlik kontrolünü yapmak ve sitenin güvenliğini sağlamakla görevlidir. Günümüzde son dönemlerde olumsuz olaylar çok fazla artmıştır. Cinayetler, hırsızlıklar, yaralamalar  veya dolandırıcılık olayları sonrasında maalesef ki insanlar güvenli ortama hasret kalmıştır.

Bu sebepler yüzünden insanların güvenlik ve huzur ihtiyacı fazlasıyla artmıştır bu nedenle güvenlik şirketleri ve özel güvenlik görevlileri bu ihtiyacın karşılanmasını sağlar.

güvenlik şirketleri site güvenliği

Site Güvenliği için Özel Güvenlik Görevlileri Neler Yapar?

Site ve Konut güvenliği sağlama hususunda özel güvenlik görevlisi belli başlı görevlere tabidir. Öncelikle bir sitenin güvenli olması özel güvenlik görevlisi arkadaşların işlerini en iyi şekilde yapmasına bağlıdır. Sitedeki blok sayısı ne kadar fazlaysa yaşayan kişi sayısı da buna bağlı olarak artar. Dolayısıyla güvenlik ihtiyacı ve güvenliğin işini iyi yapma durumu daha da artmış olur.

Özel güvenlik görevlisi tüm çevreyi her türlü kötülüğe ve olumsuz olaya karşılık koruma altına almalıdır. Bunu sağlamak için de belli başlı ana görevleri vardır. Bunlar;

Öncelikle görevli site güvenliği sağlamak amaçlı sitede yaşayan kişileri tanımalıdır. Yabancıları anlaması için önemlidir.

Aynı şekilde sitede yaşayanların araçlarını da tanıması gerekmektedir ve bu sayede yabancı araç girişinde daha dikkatli olunur.

Giriş çıkışlarda kimlik sorgulaması yapılır. Şüpheli bir durumlarda polise haber verilir. Eğer kişiler yabancı ve binada ilgili bir kimse yoksa bu durumda siteye girişlerine izin verilmez.

Site ve yaşam alanlarının güvenliklerini sağlamak için bahçe etrafını güvende tutmak önemlidir. Görevli sık sık kontrol eder.

Dedektör araması ile araç geçişlerinde maksimum güvenlik sağlanmalıdır.

Gelen paketler vs. ürünler isteğe bağlı aranmalıdır.

Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri

Easy Life Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş olarak silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi ekibimiz profesyonellerden oluşmaktadır. Tüm personellerimiz özel olarak eğitimlerini almış olup, site güvenliği konusunda görevlerini titizlikle yerine getirir.

Özel güvenlik görevlilerimiz tüm olası hırsızlıkları, cinayetleri, yaralamaları, haneye tecavüzleri ve diğer suçları önler ve işlerinizi, ailenizi ve değerli varlıklarınızı korur. Güvenlik görevlilerimiz düzenli olarak mülklerde devriye gezerken, davetsiz misafirler ve diğer istenmeyen kişiler sitenize giriş yapamaz.

Hizmet kapsamının tamamını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.