GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Şantiye Güvenliği

Şantiye ve İnşaat Özel Güvenlik hizmeti verirken, iş güvenliği kuralları gözardı edilemez.

ŞANTİYE VE İNŞAAT GÜVENLİĞİ

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. ; İnşaat ve Şantiye Güvenliği konusunda inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, petrol tesisi, konut / toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.

Firmamız kamu yada özel sektöre ait proje / projelerin inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite ve risk analizlerini tespit etmekte, gerekli özel güvenlik tedbirlerini almaktadır.

Başta gün içerisinde şantiyede çalışan ve şantiye bölgesinde gece konaklayan işçilerin can ve mal güvenliği, yangın, inşaat ekipman ve malzemelerinde oluşabilecek hırsızlık, yağma, saldırı, sabotaj, mala zarar verme gibi suç ve hareketlerden koruma amacı ile şantiye bölgesi tarafımızdan tetkik edilerek tehdit ve güvenlik analizi çıkartılmakta ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Görev yapacak personelimiz bu analize göre inşaat ve şantiye güvenliği eğitimini tamamlamasına müteakip görev yerine sevk edilmektedirler.