Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Şantiye ve İnşaat Güvenliği

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. ; İnşaat ve Şantiye Güvenliği konusunda inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, petrol tesisi, konut / toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.

Firmamız kamu yada özel sektöre ait proje / projelerin inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite ve risk analizlerini tespit etmekte, gerekli özel güvenlik tedbirlerini almaktadır.

Başta gün içerisinde şantiyede çalışan ve şantiye bölgesinde gece konaklayan işçilerin can ve mal güvenliği, yangın, inşaat ekipman ve malzemelerinde oluşabilecek hırsızlık, yağma, saldırı, sabotaj, mala zarar verme gibi suç ve hareketlerden koruma amacı ile şantiye bölgesi tarafımızdan tetkik edilerek tehdit ve güvenlik analizi çıkartılmakta ve gerekli önlemler alınmaktadır.

Görev yapacak personelimiz bu analize göre inşaat ve şantiye güvenliği eğitimini tamamlamasına müteakip görev yerine sevk edilmektedirler.

Şantiye ve İnşaat Özel Güvenlik hizmeti verirken, iş güvenliği kuralları gözardı edilemez.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.