Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Yakın Koruma Hizmetleri ve Vip Güvenliği

Yakın koruma ( VIP ) hizmetindeki öncelikli amacımız; Müşterilerimizin karşılaşacağı her türlü tehdidi ortadan kaldırmaktır. Bu işlem için müşterimizin karşılaşabileceği tehditlerin doğru tespit edilip önlenmesi amaçlanmaktadır. Politikacılar, Ünlü Kişiler, İşadamları sıklıkla bu hizmetimize başvurmaktadırlar. Müşterilerimizin hayatlarında görünmez olup , onları korumak ise başlıca görevimizdir.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. tarafından sunulan hizmetlerden biri olan VIP Güvenlik Hizmeti bir “Body Guard “ hizmetini çağrıştırıyor olsa da sadece bu kapsamdan ibaret değildir. Aynı zamanda muhtemel bir eylemin gerçekleştirilmesini zorlaştırıcı, caydırıcı ve önleyici nitelikteki; Bilgi Toplama, Planlama, Elektronik Destek unsurlarını içeren 5188  Sayılı  Özel  Güvenlik  Yasasına Uygun  olarak  Üniformalı veya Üniformasız Özel Güvenlik  Personeli  ile verilen  geniş  kapsamlı  ve  sürekli bir  hizmettir.

VIP güvenlik sağlamak üzere çalışan personeller, silahlı özel güvenlik temel eğitim kursunu tamamlayarak özel güvenlik sertifikası almaya hak kazanmış, mesleki yeterliliğe sahip, sürekli eğitim felsefesi ile kendini geliştiren, deneyimli ve güçlü sezgileri ile gerekli önlemleri alabilecek nitelikteki personeller arasından titizlikle seçilmektedir.

VIP hizmetleri korunacak kişinin, kurum ya da binanın detaylı incelenmesini şart koşar. Olası tehdit senaryoları, güvenlik açıkları konusunda uzman ve deneyimli kadromuz tarafından araştırılarak güvenliğin sağlanması adına gerekli tüm tedbirler alınmaktadır. Fiziki yakın koruma, yaya yürüyüşlerinde koruma, araçlı koruma, konutta koruma gibi farklı hizmetler de sunulabilmekteyiz. Hizmetlerimizin kapsamı  müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklılaşabilmektedir. Hizmetlerimizde uyguladığımız genel prensip olan her koşulda güvenlik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri VIP Güvenlik hizmet anlayışımızın da temelini oluşturmaktadır.

Yakın Koruma, Özel Güvenlik Personeli ile verilen geniş kapsamlı ve sürekli bir hizmettir.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.