Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

Hizmet Kapsamı

Özel Güvenlik Hizmeti Kapsamı

Özel güvenlik hizmetinin en temel kapsamı kişilerin mal ve can güvenliğini sağlamak şeklinde açıklanabilir. Bu doğrultuda özel güvenlik hizmetleri kapsamında özel güvenliklerin görev süreleri boyunca güvence altına aldıkları ve korudukları gerçek ya da tüzel kişiler bulunmaktadır.

Bazen koruma ise can güvenliğine yönelik olurken bazen ise mal güvenliğine yönelik olabilmektedir. Bazen ise hem mal hem de can güvenliği koruması gerçekleştirilebilmektedir.

İnsanların can ve mal güvenliğinin korunması için verilen özel güvenlik hizmetleri kapsamında birtakım yasalarında bulunduğunu ifade edebilmek mümkündür.

Özel güvenliklerin görev ve sorumlulukları söz konusu yasa ile düzenlenmiştir. Özel güvenlik hizmetlerinin düzenlenmesi ile ilgili kanunları şu şekilde sıralayabiliriz. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun, Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, Adli ve Önleme Aramaları Yönetmeliği, Yakalama, Gözaltına Alma ve İfade Alma Yönetmeliği, 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanunu ve 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun.

Easy Life Kalitesi ile Özel Güvenlik Hizmetleri

Yukarıda da bahsedildiği gibi özel güvenlik hizmetleri can ve mal güvenliği için oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız Easy Life Özel Güvenlik A.Ş., müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.