GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI
Spor Organizasyon Güvenliği

Spor organizasyonları, Stadlar ve çeşitli müsabakalar için özel güvenlik görevlisi

SPOR ORGANİZASYONU VE STAD GÜVENLİĞİ

Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve spor malzemelerinin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle spor salonları ve stadlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak konusunda uzman kadrosu ile tüm futbol, basketbol, voleybol, tenis, formula yarışları vb. spor organizasyonlarında oluşturulan güvenlik çemberinin yanısıra, hazır halde bekletilen mobil operasyon ekiplerimizle genel asayiş ve güvenliğin sağlanması için her türlü önlemi büyük bir ciddiyetle almaktayız.

Çeşitli spor organizasyonu ve spor tesislerinde görevlendirilecek özel güvenlik görevlilerini spor karşılaşmaları konusunda oryantasyon eğitimini en iyi şekilde almış, ilgili “Güvenlik Mevzuatı“ hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan, yetki ve sorumluluklarının idrakinde, etkili meslek içi eğitim çalışmaları vesilesiyle olası durumlara hazırlanmış, görevi başında olduğu sürece kurumu, kurumunun güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin bilincinde özel güvenlik görevlisi kalifikasyonunu sağlamaktayız. 

Müşterilerimizin Fuar, Konser, Yarış, Müsabaka gibi dönemsel ya da tek seferlik etkinliklerinde katılımcıların, ekipmanların ve alanın güvenliğini de  sağlamaktayız. Etkinliklerin gerçekleştirilmesiyle ilgili olarak, müşteri adına 5188 sayılı yasanın gerektirdiği izinler alınır ve bildirimler yapılır.