Temel İlkemiz,
Dürüstlük, Dikkat, Yardımseverlik ve Güvenlik

Özel Güvenlik Eğitimleri,
Eğitim konuları ve Özel güvenlik videolarımızı takip edebilirsiniz.

Site Güvenliği Nasıl Sağlanır?
Güvenlik Görevlisi Kimdir

Özel güvenlik hakkında merak edilenler

Özel güvenlik sektörü, eğitim birimleri, iş istihdam konuları ve yönetim hizmetlerinde özel güvenlik görevlilerinin konumu ile ilgili tüm merak edilen konuları sizlerle paylaşıyoruz.

Merkez

Yayla Mh. Şinasi Dural Cd. Cengiz Plaza No:27 K:2
Tuzla / İSTANBUL

Tel : +90 216 395 95 61
Fax: +90 216 395 95 62

Şube

Ertuğrul, İzmir Yolu Cd. 324/A Tuşpa Plaza Ofis: 62-63 / 16120
Nilüfer/BURSA

Tel.: +90 224 372 09 02
Fax.: +90 224 323 01 69

İş Merkezi / Avm Güvenliği

Easy Life Özel Güvenlik A.Ş. olarak  amacımız, AVM Güvenlik hizmeti adı altında iş merkezi, çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

İş merkezi / Avm girişlerinde el ve kapı dedektörleri kullanılarak temel güvenlik önlemleri alınmakta, kamera sistemleri yardımıyla olası hırsızlık ve gasp suçlarının engellenmesi amaçlanmaktadır. Hem gelen ziyaretçilerden kaynaklanabilecek, hem de kurum içerisinde çalışanların sebep olabileceği her türlü suçun önüne geçilmesi adına deneyimli ve konusunda uzman özel güvenlik personellerimizle 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

İş Merkezi / Alışveriş Merkezlerine  giren ziyaretçilerin edindiği ilk intiba da bizler için çok önemlidir. Görevlendirdiğimiz özel güvenlik  görevlileri ölçülü ve samimi davranışlar sergiler ve nezaket kurallarını dikkate alırlar.  Ziyaretçiler ve çalışan  personelle iyi ilişki kurmaya özen gösteren özel güvenlik görevlilerimiz periyodik aralıklarla aldıkları eğitimlerle de kendilerini geliştirme imkânı bulurlar ve hizmette kusursuzluk anlayışımızı destekler şekilde görevlerini icra etmektedirler.

Hizmet Alanlarımız

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
Easy Life Özel Güvenlik WhatsApp Hattı
Easylife Özel Güvenlik\'e hoş geldiniz, yardıma ihtiyacınız olursa bu mesajı yanıtlayın, çevrimiçiyiz ve yardım etmeye hazırız.